Ogłoszenie – wjazd na teren Ogrodów 20-30 kwietnia

Zarząd ROD „Semafor” informuje, że brama wjazdowa przed sezonem będzie otwarta w dniach 20-30.04.2026 r. (z wyłączeniem niedzieli) w godzinach 8.00 – 18.00. 

Preferujemy wjaz w słoneczne dni ☀️

Gospodarz będzie dostępny po godz. 15:00

W związku z ograniczoną ilością osób, prosimy o zgłoszenie swojej obecności do Zarządu ROD Semafor, np. poprzez sms o treści:

Szkolenie 23.10 br ROD .........: działka nr, ilość osób.

Zapraszamy