Komunikat Zarządu.

Rozpoczęcie sezonu 2021.

Sezon 2021 rozpoczniemy  w ostatni weekend kwietnia. W obecnej chwili dokonujemy przeglądu zbiorników na wodę (hydrofornia). Sprawdzamy zawory i zasuwy. Musi być dokonana legalizacja przez Dozór Techniczny.

Informujemy , że z uwagi na bardzo duże koszty wywozu śmieci w 2020 r. (ogółem zapłaciliśmy 37 475,69 zł.) zmuszeni jesteśmy do podjęcia radykalnych działań aby obniżyć te koszty. W roku 2021 nie będzie pojemnika na tzw. „zielone” , każdy działkowicz musi posiadać kompostownik na swojej działce i wszystkie odpady zagospodarować w kompostowniku. Na terenie Ogrodu będzie tylko jeden śmietnik na działce Zarządu nr.185. Będzie to wiata śmietnikowa zamykana na klucz który pasuje do bramek wejściowych. Przy śmietniku będzie ustawiona kamer aby móc kontrolować (niestety) to co działowicze wyrzucają.

Nie wolno wyrzucać mebli , desek, gałęzi, złomu, mebli, lodówek i telewizorów. Wszystko to są gabaryty i należy je wywieźć we własnym zakresie. Jednocześnie przypominamy,  wszystkim którzy nie zapłacili opłat za rok 2020 o uregulowanie zaległości (razem jest to 127 działek).